• ANDRZEJKOWE WRÓŻBY W BIBLIOTECE

• 29 listopada 2023 r. przyciągnął do biblioteki sporą grupę uczniów. Wszyscy tego dnia chcieli przenieść się w świat andrzejkowej magii. W środę książnica zamieniła się w miejsce tajemniczych wróżb. Na pytania dotyczące bliższej i dalszej przyszłości starały się odpowiedzieć dyżurujące w bibliotece wróżki w które wcieliły się uczennice klasy 4 a – Amelia Pietrzak, Klaudia Szubert, Hania Drewniak, Natalia Drewniak i Natalia Tomczak.

Wróżbą która wzbudziła najwięcej emocji czytelników była wróżba z andrzejkowym sercem – uczniowie wbijając szpilkę w przygotowane papierowe czerwone serca mogli poznać imię swojego przyszłego ukochanego lub ukochanej. Były też andrzejkowe kubeczki, wróżby z kartami i kostkami, wróżb z gwiazdami, andrzejkowy koszyk szczęści, wróżby kwiatowe oraz wróżba o czym marzysz. Ten wyjątkowy dzień magii, czarów i odkrywania przyszłości okazał się wspaniała zabawa dostarczając wielu pozytywnych emocji o czym świadczyła spora kolejka chętnych aby sobie tego dnia w bibliotece powróżyć.