• Gorący posiłek

• Zgodnie z nowymi przepisami, od 1 stycznia 2023r. Rodzice naszych uczniów mogą wykupić zupę w cenie tzw. wkładu do kotła w cenie 3,50 zł za każdy dzień (od listopada został zmieniony dostawca i cena uległa zmianie).

Opłata za czerwiec 2024r. 14 dni x 3,50 zł = 49

płatne gotówką w sekretariacie do 29 maja

Pouczenie.

1. Wysokość opłaty wnoszonej przez rodzica wynosi: 3,50 zł.
            2.
            Opłata za korzystanie z posiłku naliczana jest przed rozpoczęciem każdego miesiąca, z terminem płatności do dnia 28 poprzedniego miesiąca gotówką w sekretariacie.
            3. W czasie ferii i świąt oraz dni ustawowo wolnych posiłki nie będą wydawane.

• Ferie w Muzeum – warsztaty dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym

• W tym roku warsztaty muzealne organizowane w ramach zimowych ferii szkolnych upłyną pod hasłem kaligrafii, poszukiwania na wystawach pięknych przedmiotów związanych z tą sztuką i na rozmowach o historii pisma.
            W zajęciach można uczestniczyć zapisując się w wybrany wtorek - 31.01. lub 07.02.2023 r., w godzinach 12:30-14:30. Zachęcamy też do zgłoszeń półkolonie i inne grupy zorganizowane, dla których rezerwujemy inne dni tygodnia.
            Niezmiennie zapraszamy do wizyty w formie indywidualnego zwiedzania z książeczką „Zagadkowe Muzeum”, którą można pobrać w holu. W niej też jest nawiązanie do kaligrafii. Podczas lubuskich ferii zimowych wstęp do Muzeum i na warsztaty jest bezpłatny dla dzieci i młodzieży szkolnej.

Więcej informacji i zapisy: Muzeum Miejskie w Nowej Soli; ul. Muzealna 20; e-mail: edukacja@muzeum-nowasol.pl; tel: +48 (68) 387 36 40 wew. 23 lub 604 647 354.