• „Muzealna 20!” - warsztaty dla dzieci z opiekunami

• Co słychać jesienią w lesie i na łące?

Jesiennie zapowiadają się najbliższe warsztaty dla dzieci z opiekunami na „Muzealnej 20!” w niedzielę, 30 października, o godzinie 14:00.
            Dowiemy się, co słychać jesienią w lesie i na łące. Będą gry stolikowe o tematyce przyrodniczej w sam raz na jesienne popołudnie. Farbami do szkła, które doskonale korespondują ze światłem stworzymy obrazki będące pamiątką po muzealnym spotkaniu, które odbywać się będzie w oparciu o wystawę przyrodniczą.
            Zapraszamy serdecznie dzieci z dorosłymi opiekunami.
            Wstęp na zajęcia jest bezpłatny, jednak liczba miejsc ograniczona, dlatego chętnych prosimy o zgłoszenia telefonicznie (68 387 36 40 wew. 23 lub 604 647 354), mailem (edukacja@muzeum-nowasol.pl) lub w siedzibie Muzeum (ul. Muzealna 20).