• Konkurs

• Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Nowej Soli informuje, iż Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Gorzowie Wlkp. ogłosiła konkurs na spot Rodzina aktywna - rodzina zdrowa dla uczniów klas VI-VII szkół podstawowych. Celem konkursu jest promowanie form aktywności fizycznej w rodzinie i zachęcenia do jej uprawiania wszystkich członków rodziny.
            Fundatorem nagród dla zwycięzców w konkursie jest Wojewódzka Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna w Gorzowie Wlkp.
            Przedmiotem konkursu jest opracowanie i nakręcenie max 2 min. spotu promującego aktywność fizyczną wśród rodzin. Spoty mogą być nakręcone przy użyciu dowolnego sprzętu (np. komórki, kamery), dowolną techniką. Gotowy materiał filmowy powinien być zapisany w formacie AVI lub Mp4 i zgrany na płytę CD/DVD lub pendrive.
            Proszę dostarczyć materiał do szkoły do 11 maja
            Laureaci konkursu otrzymają nagrody w postaci bonu na zakup sprzętu sportowego. Fundatorem nagród jest Lubuski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Gorzowie Wlkp. Nagrody będzie można odebrać w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Gorzowie Wlkp. lub we właściwej miejscowo powiatowej stacji sanitarno-epidemiologicznej.

Informacja o laureatach konkursu i nagrodzone prace zostaną zamieszczona na stronie internetowej
            i w mediach społecznościowych Wojewódzkiej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Gorzowie Wlkp. ( Facebook, i Twitter).
            Uczestnicy konkursu muszą wypełnić dodatkowo w sekretariacie szkoły: kartę zgłoszenia, zgodę niepałnoletniego ucznia na udział w konkursie oraz zgodę na rozpowszechnianie wizerunku.

Zachęcam do uczestnictwa w konkursie,
            B.Miniach-dyrektor szkoły